Firma VAJDA je tu pre Vás od roku 1990.
Z rodinnej firmy zameranej na opravy elektromotorov sa postupne vyprofilovala stabilná spoločnosť. Ponúkame Vám služby v oblasti prevíjania a generálnych oprav elektromotorov, generátorov, kalových a obehových čerpadiel. Vykonávame aj opravy výťahových motorov, jednosmerných a krokových motorov. Spoľahlivosť, flexibilita, odbornosť a skúsenosti to sú naše prednosti, ktoré poskytujeme zákazníkom v blízkom okolí, ale aj po celom území Slovenska.
Svojich zákazníkov si vážime a k ich potrebám vždy pristupujeme individuálne. Vieme Vám ponúknuť bezplatné stanovenie ceny vašej opravy. Neustále rozširujeme a modernizujeme vybavenie, aby sme zabezpečili vysokú kvalitu odvedenej práce. Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom. Radi Vám poskytneme bezplatnú konzultáciu.

 

Práve sa chystáte navštíviť najlepšie online kasíno na internete s fantastickými interaktívnymi hrami so stávkami a veľkými, postupne narastajúcimi jackpotmi. Je to vzrušujúce, lepšie než hrať v Las Vegas. Máte k dispozícii vyše 100 hier o peniaze ako blackjack, ruleta, hracie automaty na mince, konské dostihy, stieracie losy, karibský poker, videopoker, bingo, sic bo, kocky a mnoho ďalších.

Novinka

  • Našu dielňu sme rozšírili o ekologickú pec Econax 1200 Mk III (rok výroby 2020). Kúpou tohto zariadenia sme sa ako firma rozhodli znížiť zaťaženie na životné prostredie a zmenou technológie odstrániť 80% emisií CO2.